Śniadania Ekonomiczne z Ebury w Trójmieście

28 sierpnia 2017 10:30
Śniadania Ekonomiczne z Ebury w Trójmieście

Śniadania Ekonomiczne z Ebury w Trójmieście

29 sierpnia 2017 | godz: 10:30 -13:00

Hotel Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
ul. Jerzego Waszyngtona 19

Szanowni Państwo,

Firma Ebury ma przyjemność zaprosić na Śniadanie Ekonomiczne, podczas którego poruszone zostaną następujące tematy: 

  • Co czeka nas na rynku walutowym w 2017 roku? 
  • Które czynniki stwarzają największe ryzyko dla importerów i eksporterów?
  • Czy można skutecznie ograniczyć ryzyko kursowe przy dynamicznie zmieniającej się sytuacji na globalnych rynkach?

Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania ryzykiem kursowym w aktualnym otoczeniu gospodarczym. Odpowiemy na pytania, jak poradzić sobie ze zmiennością na rynku walutowym i wyzwaniami, jakie stwarza ona dla bezpieczeństwa finansowego biznesu. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Rejestracja!

 

undefined

Ubiegły rok upłynął pod znakiem referendum w sprawie Brexitu w Wielkiej Brytanii oraz wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza połowa bieżącego roku przyniosła nam kolejną podwyżkę stóp procentowych w USA oraz nieoczekiwany wynik wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. Co jednak czeka nas w kolejnych miesiącach? Czy skandale wokół prezydentury Donalda Trumpa nadal będą miały negatywny wpływ na kurs dolara? Czy decyzje Banków Centralnych będą miały wpływ na kurs walut?

Podczas spotkania zaprezentujemy i omówimy główne czynniki, które miały wpływ na rynek walutowy w pierwszym połowie roku oraz te, które będą wpływać na sytuację na rynkach w kolejnych miesiącach. Opowiemy również o skutecznych sposobach na zabezpieczenie ryzyka kursowego, które pomogą ochronić kapitał przed potencjalnymi zmianami.

Śniadania Ekonomiczne są dla nas wyjątkowym wydarzeniem. Będąc uczestnikiem, mają państwo szansę na lepsze zrozumienie bieżącej sytuacji na rynku walutowym. Oprócz tego oferujemy możliwość zapoznania się z efektywnymi strategiami pozwalającym zabezpieczyć Państwa biznes przed niekorzystnymi zmianami kursów walut. Wierzymy, że spotkanie z ekspertem oraz szansa na wymianę spostrzeżeń i własnych doświadczeń z pozostałymi uczestnikami spotkania będzie dla Państwa owocne.

 

Autor:Jakub Makurat

Dyrektor Generalny Ebury Polska. Zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym.

Serdecznie zapraszam, Jakub Makurat
Dyrektor Generalny
Ebury Polska