GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

„Opieka plus praca – to się opłaca!”

There are no translations available.

Region Gdański NSZZ „Solidarność” oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw zapraszają pracodawców i pracowników z sektora MMŚP zamieszkałych na terenie województwa pomorskiego do udziału w konferencji poświęconej godzeniu życia zawodowego i rodzinnego w ramach projektu: „Opieka plus praca – to się opłaca!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ... Czytaj dalej »

Szansa na pozyskanie partnera biznesowego w Norwegii i Danii

There are no translations available.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ze Słupska organizuje kolejne misje gospodarcze do Skandynawii. Jedenaście firm z Pomorza może ubiegać się
o dofinansowanie udziału w wyjazdach.

Czytaj dalej »

Sprawdź czy w pracy potrafisz w pełni wykorzystywać swój potencjał?

There are no translations available.


Przyjdź na najbliższą Akademię Menadżera, która odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznego 07.08.2014 r. o godz. 10:00 w budynku, sala 002 (na parterze).
Czytaj dalej »

FORUM DIALOGU KLASTRÓW

There are no translations available.

Spółka InnoBaltica w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w Forum Dialogu Klastrów, organizowanym wspólnie z Pomorskim Klastrem Żeglarskim oraz Klastrem Marek Turystycznych Polski Wschodniej.

Czytaj dalej »

Konkurs "innowacyjny przedsiębiorca roku"

There are no translations available.

Konkurs jest organizowany w ramach projektu systemowego PARP „Doradztwo KSI KSU dla innowacyjnych” realizowanego przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach w ramach Działania 5.2 Wspieranie instytucji otoczenia biznesu świadczących usługi proinnowacyjne oraz ich sieci o znaczeniu ponadregionalnym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners