GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

Zaproszenie na wykład prof. Andrzeja Blikle w GPN-T

There are no translations available.


Szanowni Państwo 

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Andrzeja Blikle pt.: "Firma XXI wieku", który odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, w budynku C, w sali ABC w dniu 24.10.2014.   Czytaj dalej »

Oferta

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na opracowanie niezbędnych dokumentów i przeprowadzenie procesów koniecznych do akredytacji badań małych turbin wiatrowych laboratorium Moduł małej energetyki wiatrowej w związku z realizacją Projektu pt.: „Wzrost innowacyjności przedsiębiorstw poprzez rozwój powiązania kooperacyjnego MOLANOTE” finansowanego z Europejskiego ... Czytaj dalej »

Oferta na stanowisko Key Account Manager

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty świadczenie usług związanych z objęciem stanowiska Key Account Manager w okresie od 01.11.2014 r. do 31.12.2015 r., na podstawie umowy cywilnoprawnej zgodnie z wymaganiami w związku z realizacją Projektu pt.: „Wzrost innowacyjności przedsiębiorstw poprzez rozwój powiązania kooperacyjnego MOLANOTE” finansowanego z Europejskiego ... Czytaj dalej »

XII edycja Akademii Menadżera w GPN-T

There are no translations available.


Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy wraz Instytutem Rozwoju Kadr do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego na XII już spotkanie z cyklu Akademia Menadżera, które tym razem poświęcimy sztuce zarządzania. Spotkanie odbędzie się budynku B, w sali 002 w godz. 10:00-11:30 Czytaj dalej »

Business Inteligence Hackathon API - BIHAPI.

There are no translations available.

BIHAPI to konkurs na stworzenie innowacyjnych aplikacji dla mieszkańców Inteligentnych Miast. Jego efektem mogą być aplikacje służące zwiększeniu bezpieczeństwa osób starszych, czy platformy przydatne w miejskiej rekreacji, ale nie tylko. Do 4 listopada trwa zbieranie zgłoszeń.

Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners