GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/152/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (Zamawiający) niniejszym zawiadamia o zakończeniu postępowania w trybie zapytania ofertowego nr GP-Z/152/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych wraz z wykonaniem kwalifikacji instalacyjnej IQ i kwalifikacji operacyjno-sprawnościowej OQ/PQ dla laboratorium Polpharma-Biologics zlokalizowanego w budynku ... Czytaj dalej »

Konkurs dla START-upów „INNO START-UP”

There are no translations available.

Szanowni Państwo wraz z Organizatorem konkursu, którym jest InnoBaltica Sp. z o.o., z siedzibą w GPN-T zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie"INNO START-UP" organizowanym w ramach projektu systemowego „INNOpomorze – Innowacyjne Powiązania, IV edycja”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Poddziałanie 8.2.1 „Wsparcie ... Czytaj dalej »

Zaproszenie do złożenia oferty nr GP-Z/180/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. niniejszym zaprasza do złożenia oferty na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych wraz z wykonaniem kwalifikacji instalacyjnej IQ i kwalifikacji operacyjnej OQ dla laboratorium terapii komórkowych i przygotowania tkanek do przeszczepów zlokalizowanego w budynku biurowo – laboratoryjnym „A” Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego (nr postępowania: ... Czytaj dalej »

Informacja dot. postępowania nr GP-Z/176/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. (Zamawiający) uprzejmie informuje, iż w postępowaniu nr GP-Z/176/2014 dotyczącym zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych dla Laboratorium Ochrony Środowiska zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo–laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego prostuje oczywistą omyłkę pisarską w treści ... Czytaj dalej »

Zaproszenie do złożenia oferty nr GP-Z/177/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. niniejszym zaprasza do złożenia oferty na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych dla Laboratorium Badań Molekularnych zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo – laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo- Technologicznego, w ramach projektu pn. „Gdański Park Naukowo – Technologiczny – Etap III” (nr postępowania: ... Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners