GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

Pytania i odpowiedzi do Zaproszenia nr GP-Z/236/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (Zamawiający) niniejszym udziela odpowiedzi (pismo w załączeniu) na pytania wykonawców zgłoszone w postępowaniu nr GP-Z/236/2014 z dn. 25.11.2014 r. dotyczącym zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych wraz z wykonaniem kwalifikacji instalacyjnej IQ i kwalifikacji operacyjnej OQ dla laboratorium terapii komórkowych i przygotowania tkanek do ... Czytaj dalej »

Zaproszenie do złożenia oferty nr GP-Z/236/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. niniejszym zaprasza do złożenia oferty na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych wraz z wykonaniem kwalifikacji instalacyjnej IQ i kwalifikacji operacyjnej OQ dla laboratorium terapii komórkowych i przygotowania tkanek do przeszczepów zlokalizowanego w budynku biurowo – laboratoryjnym „A” Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego (nr postępowania: ... Czytaj dalej »

Zaproszenie do złożenia oferty nr GP-Z/235/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. niniejszym zaprasza do złożenia oferty na dostawę i montaż analizatora spektrofotometrycznego TOC i ChZT dla Laboratorium Ochrony Środowiska zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo – laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego (nr postępowania: GP-Z/235/2014) w ramach Projektu pn. „Gdański Park Naukowo-Technologiczny – Etap ... Czytaj dalej »

Zaproszenie do złożenia oferty nr GP-Z/234/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. niniejszym zaprasza do złożenia oferty na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych dla Instytutu Hilarego Koprowskiego zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo – laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego (nr postępowania: GP-Z/234/2014) w ramach Projektu pn. „Gdański Park Naukowo-Technologiczny – Etap III”.

Czytaj dalej »

Forum Odpowiedzialnej Przedsiębiorczości

There are no translations available.

Poznaj ludzi i odkryj potencjał jaki drzemie w partnerstwie. Poszerz swoją sieć, by móc lepiej wykorzystywać rynkowe ... Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners