GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

Seminarium pn. “Udział małych i średnich firm lokalnych w budowie elektrowni jądrowej”

There are no translations available.

Wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza serdecznie Państwa zapraszamy na seminarium pn. “Udział małych i średnich firm lokalnych w budowie elektrowni jądrowej, na przykładzie budowy Flamanville 3 - Francja”, które odbędzie się dnia 25 kwietnia o godz. 14.00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku (sala FGH -  budynek C). Czytaj dalej »

zaproszenie do złożenia oferty na wdrożenie systemu zarządzania jakością wg ISO

There are no translations available.

W związku z realizacją Projektu pt.: „Wzrost innowacyjności przedsiębiorstw poprzez rozwój powiązania kooperacyjnego MOLANOTE” finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach 5 Osi Priorytetowej „Dyfuzja Innowacji” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013, działanie 5.1 „Wspieranie rozwoju powiązań kooperacyjnych o znaczeniu ponadregionalnym”, Pomorska ... Czytaj dalej »

Zaproszenie do złożenia oferty na świadczenie usług mentora

There are no translations available.

W związku z realizacją Projektu pt.: „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej na subregion Metropolitalny i Nadwiślański” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach działania 7.2 „Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie ekonomii społecznej”, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (partner Projektu) zaprasza do złożenia oferty zgodnie z wymaganiami określonymi w ... Czytaj dalej »

Seminarium podatkowe dla inwestorów

There are no translations available.

Zapraszamy 23.04 na godz. 9:00 na spotkanie pt. "Optymalizacja podatkowa w zakresie inwestycji działów IT  i produkcyjnych dla podatników CIT"

Czytaj dalej »

Prawo zamówień publicznych cz.2 - kolejne seminarium prawne z cyklu: "Poprawnie z prawem" już 24.04 w GPN-T

There are no translations available.

Serdecznie Państwa zapraszamy na kolejne seminarium prawne z cyklu: "Poprawnie z prawem”, które odbędzie się 24.04 o godz. 12:00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.
Będzie poświęcone prawu zamówień publicznych i odbędzie się w formie bezpłatnych warsztatów. Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners