GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

Sprawdź czy w pracy potrafisz w pełni wykorzystywać swój potencjał?

There are no translations available.


Przyjdź na najbliższą Akademię Menadżera, która odbędzie się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznego 07.08.2014 r. o godz. 10:00 w budynku, sala 002 (na parterze).
Czytaj dalej »

Konkurs na nazwę Parkowej Strefy Relaksu rozstrzygnięty!

There are no translations available.

Serdecznie zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, które odbędzie się już dziś o godz. 13:00 przed Strefą Relaksu (parter budynku C).

Czytaj dalej »

FORUM DIALOGU KLASTRÓW

There are no translations available.

Spółka InnoBaltica w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w Forum Dialogu Klastrów, organizowanym wspólnie z Pomorskim Klastrem Żeglarskim oraz Klastrem Marek Turystycznych Polski Wschodniej.

Czytaj dalej »

Konkurs "innowacyjny przedsiębiorca roku"

There are no translations available.

Konkurs jest organizowany w ramach projektu systemowego PARP „Doradztwo KSI KSU dla innowacyjnych” realizowanego przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach w ramach Działania 5.2 Wspieranie instytucji otoczenia biznesu świadczących usługi proinnowacyjne oraz ich sieci o znaczeniu ponadregionalnym Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Czytaj dalej »

Inicjatywa Business Roaming Agreement

There are no translations available.

W czerwcu Interizon - Pomorski Klaster ICT rozpoczął oficjalną współpracę międzynarodową w ramach inicjatywy Business Roaming Agreement stworzonej przez szwedzki klaster ICT Clusterland. Inicjatywa ma na celu nawiązanie kontaktów pomiędzy członkami klastrów ICT na całym świecie. Jest to kolejna, po projekcie ACCUS, działalność Klastra Interizon, która ma budować powiązania międzynarodowe oraz ... Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners