GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

Zapraszamy do GPN-T na 3camp

There are no translations available.

Po wakacyjnej przerwie 3camp wraca z inspirującymi spotkaniami dla branży biznesowej. Pierwsze wydarzenie w sezonie jesienno-zimowym już 16 września o 18:00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Prelegenci zajmą się tematyką startupową - opowiedzą o swoich biznesach, podpowiedzą, jak rozmawiać (i jak tego nie robić) z inwestorami, przedstawią dobre i złe praktyki.

Czytaj dalej »

"Innowacje i outsourcing-ich wpływ na inwestycje polskich regionów".

There are no translations available.

W Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa wydarzenie B2B pt. "Innowacje i outsourcing-ich wpływ na inwestycje polskich regionów". Organizatorami wydarzenia są: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna i firma New Ideas, a w jego ramach odbywają się panele dyskusyjne oraz prezentacje, których tematami są między innymi: czy ... Czytaj dalej »

Polski Kongres Energii Odnawialnej - Energia Jutra w GPN-T

There are no translations available.

W Gdańskim Parku Naukowo- Technologicznym rozpoczął się Polski Kongres Energii Odnawialnej - Energia Jutra.
O energetyce wiatrowej, rozwoju OZE, efektywności energetycznej oraz doświadczeniach polsko - niemieckich w rozwoju niskoemisyjnej gospodarki dyskutują eksperci i politycy, w tym m.in. były premier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.

Czytaj dalej »

Rozstrzygnięcie postępowania nr GP-Z/114/2014

There are no translations available.

Niniejszym Pomorska Specjalna Stefa Ekonomiczna sp. z o.o. informuje rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/114/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż wyposażenia i mebli dla laboratorium terapii komórkowych i przygotowania tkanek do przeszczepów zlokalizowanego w budynku biurowo-laboratoryjnym „A” Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, realizowanego  w ramach projektu pn. „Gdański Park ... Czytaj dalej »

Rozstrzygnięcie postępowania nr GP-Z/115/2014

There are no translations available.

Niniejszym Pomorska Specjalna Stefa Ekonomiczna sp. z o.o. informuje o rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/115/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż 2 zestawów urządzeń laboratoryjnych dla Laboratorium Badań Molekularnych zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo-laboratoryjnym „A” Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego,  w ramach projektu pn. „Gdański Park Naukowo-Technologiczny ... Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners