GSTP's zone is a place where you will find all info about us. We will show what we are doing and how to join us.

Modern and well equipped Conference Centre is a perfect place for briefings or courses.

Science and learning could be fun.Just let us show you how to do it!


News

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/151/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (Zamawiający) niniejszym zawiadamia o rozstrzygnięciu postępowania w trybie zapytania ofertowego nr GP-Z/151/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych dla Instytutu Hilarego Koprowskiego zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo-laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, w ramach Projektu pn. ... Czytaj dalej »

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/175/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (Zamawiający) niniejszym zawiadamia o rozstrzygnięciu postępowania w trybie zapytania ofertowego nr GP-Z/175/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych dla Instytutu Hilarego Koprowskiego zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo-laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, w ramach Projektu pn. ... Czytaj dalej »

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/177/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (Zamawiający) niniejszym zawiadamia o rozstrzygnięciu postępowania w trybie zapytania ofertowego nr GP-Z/177/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych dla Laboratorium Badań Molekularnych zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo-laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, w ramach Projektu pn. ... Czytaj dalej »

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/180/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (Zamawiający) niniejszym zawiadamia o rozstrzygnięciu postępowania w trybie zapytania ofertowego nr GP-Z/180/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych wraz z wykonaniem kwalifikacji instalacyjnej IQ i kwalifikacji operacyjnej OQ dla laboratorium terapii komórkowych i przygotowania tkanek do przeszczepów zlokalizowanego w budynku ... Czytaj dalej »

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania nr GP-Z/176/2014

There are no translations available.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. (Zamawiający) niniejszym zawiadamia o rozstrzygnięciu postępowania w trybie zapytania ofertowego nr GP-Z/176/2014 dotyczącego zamówienia na dostawę i montaż urządzeń laboratoryjnych dla Laboratorium Ochrony Środowiska zlokalizowanego na II piętrze budynku biurowo-laboratoryjnego „A” Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, w ramach Projektu pn. ... Czytaj dalej »

Must see!

 

Our partners