Jestes tutaj: GPNT.pl / Strefa Parku > Bezpłatne porady prawne
Bezpłatne porady prawne

Gdański Park Naukowo – Technologiczny we współpracy z JAWORSKI LEWANDOWSKA ŁASOWSKI Kancelaria Radców Prawnych s.c. po raz drugi uruchomiła Punkt Nieodpłatnych Porad Prawnych.

Program Wsparcia Przedsiębiorców – Punkt Nieodpłatnych Porad Prawnych ma na celu przede wszystkim popularyzację pomocy prawnej, oraz udzielenie niezbędnego wsparcia dla przedsiębiorców rozpoczynających i prowadzących działalność gospodarczą, oraz dla osób fizycznych.

Program skierowany jest do przedsiębiorców zgromadzonych nie tylko w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym, lecz również poza nim a także do mieszkańców Trójmiasta i jego okolic, w szczególności do osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, które nie mogą koniecznej pomocy prawnej uzyskać w inny sposób.

Pomoc prawna świadczona jest zainteresowanym osobom przez doświadczonych radców prawnych, w formie ustnych porad prawnych, odbywających się na terenie Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego, na warunkach i zasadach pełnej poufności, świadczona w sposób rzetelny, konkretny i wyczerpujący, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Działalność pro publico bono stanowi dla środowiska radców prawnych niezwykle ważną formą aktywności społecznej, gdyż sam zawód zaufania publicznego, jaki reprezentują, zobowiązuje moralnie do takiej działalności.

Punkt Nieodpłatnych Porad Prawnych w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym
otwarty w poniedziałki w godz. 15.00 - 19.00.
Zadzwoń i umów się spotkanie!

TEL. 58-585-88-88 (telefon czynny w godzinach 7-15 (pon-pt.))
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PDF Drukuj Email