Innofirma – Parkowe Orły 2016 - II i III miejsce dla firm z GPN-T

środa, 1 czerwca 2016 10:23

Konkurs „Innofirma – Parkowe Orły 2016” rozstrzygnięty! II i III miejsce na podium dla firm z ‪#‎GPNT‬
Gratulujemy @InternationalInsitiuteofVisualArt i Centrum Konsultingowo - Usługowe ‪#‎MOBITECH‬ Marcin Sokół

Konkurs „Innofirma – Parkowe Orły 2016” dedykowany był dla innowacyjnych firm - lokatorów polskich parków i inkubatorów. Celem konkursu była identyfikacja i wyłonienie przedsiębiorstw, ulokowanych w Ośrodkach Innowacji i Przedsiębiorczości na terenie Polski o największym innowacyjnym potencjale oraz zdolności do działania na rynkach międzynarodowych, poprzez sprzedaż produktów oraz współpracę o charakterze kooperacyjnym i kapitałowym z zagranicznymi podmiotami. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce.

Decyzją Kapituły konkursu „INNOFIRMA Parkowe Orły 2016”, podjętą na posiedzeniu plenarnym Kapituły w maju 2016, nagrodzono następujące firmy: 
• I miejsce: IC Solution, Poznański Park Naukowo-Technologiczny 
• II miejsce: Centrum Konsultingowo - Usługowe MOBITECH Marcin Sokół, Gdański Park Naukowo-Technologiczny 
• III miejsce: International Institute Of Visual Art Sp. z o.o., Gdański Park Naukowo Technologiczny.

Zdobywcy II i III miejsc, w ramach nagrody otrzymali możliwość uczestnictwa dla 2 osób w konferencji MIT Summitt 2016 w Cambridge w USA oraz w wybranym przez siebie branżowym evencie dla innowacyjnych firm w Irlandii. Ocena dokonywana była na podstawie następujących kryteriów: - innowacyjność głównych/ sztandarowych produktów/usług firmy, - potencjał rozwojowy firmy (przyrost sprzedaży, zatrudnienia, zasięg rynkowy itd.), - przedstawionej strategii rozwoju firmy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Zaparkuj w parku

W skład Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego...