Venture Academy w GPN-T

Masz projekt i poszukujesz inwestora?

Wstąp do Venture Academy!

Nasi eksperci pomogą Ci rozwinąć firmę i pokażą jak działają inwestorzy.

undefined

 

 

Venture Academy to Program cyklicznych warsztatów i konsultacji mający na celu przygotowanie wybranych podmiotów do spotkań z inwestorami oraz prezentacji projektów podczas Venture Day 2015 i nie tylko!
Jest to wyjątkowa okazja aby poznać tajniki myślenia inwestorów i funduszy, które finansują rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw mających siedzibę w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców innowacyjnych, prowadzących działalność badawczo-rozwojową oraz przedsiębiorców o dużym potencjale rozwoju.

Venture Academy jako cykl spotkań w okresie od 30 stycznia 2015 do 30 października 2015, w formie dedykowanych warsztatów, indywidualnych konsultacji z ekspertami oraz Demo (symulacji spotkania z Inwestorem) posłuży wybranym uczestnikom/firmom do zaprezentowania się przed specjalistami oraz otrzymania cennych uwag co do dalszego rozwoju własnych przedsięwzięć, a docelowo pozwolą uzyskać dofinansowanie, osiągnąć sukces rynkowy i zysk.

PROGRAM WARSZTATÓW

2015.04.17 Ryzyka prawne i metody ich zabezpieczania w projektach konkursowych
2015.05.29 Umowy jako narzędzie współpracy z inwestorem
2015.06.26 Modele współpracy z inwestorem
2015.09.25 DEMO / Symulacje spotkania z inwestorem
2015.10.30 DEMO / Symulacje spotkania z inwestorem


Program skierowany jest do studentów, naukowców, przedsiębiorców, zarówno tych młodych, jak i bardziej doświadczonych, wszystkich tych, którzy mają pomysły na biznes i potrzebują środków na ich realizację.

Pomysły w szufladzie nie rosną!
Aby odnieść sukces trzeba mieć odwagę i otworzyć się na możliwości, które daje dobry i sprawdzony inwestor!

Zarejestruj się już dziś!

Prof. Hilary Koprowski

Wirusolog i immunolog, doktor medycyny, profesor...